YTONG ENERGO - Laureatem

Bloczek YTONG ENERGO zdobył tytuły Laureata oraz złote godło Najwyższa Jakość Quality International 2010 w kategorii QI Product - produkt najwyższej jakości. Konkurs organizowany przez Dziennik Gazetę Prawną Forum Biznesu ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie firm odznaczających się szczególną dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

- Złote godło Najwyższa Jakość Quality International 2010 potwierdziło, że w chwili obecnej na polskim rynku budowlanym bloczki YTONG ENERGO to materiały do wznoszenia ścian najwyższej jakości. - mówi Cezary Szeszuła, prezes Zarządu firmy Xella Polska, producenta YTONG i SILKA. - Cieszymy się, że nasza dbałość i inwestycje w najwyższą jakość produktów są doceniane nie tylko przez inwestorów, o czym świadczą statystyki sprzedaży, ale także przez środowisko rozwoju biznesu. - podsumowuje Cezary Szeszuła.

Tytuł Laureata Najwyższa Jakość Quality International 2010 dla bloczków YTONG ENERGO umocnił wizerunek zarówno samej marki, jak i firmy Xella, jako lidera innowacyjnych, energooszczędnych materiałów budowlanych, spełniających najwyższe standardy jakości.

Bloczki YTONG produkowane są w Polsce już od 15-stu lat. Przez ten czas YTONG stał się synonimem innowacyjnych, wysokiej jakości, markowych materiałów budowlanych - bloczków z betonu komórkowego. Jednoznacznie kojarzy się również z energooszczędnością i ekologią. W 2008 roku na polski rynek został wprowadzony najcieplejszy bloczek do wznoszenia ścian jedno- i wielowarstwowych - YTONG ENERGO, który bardzo szybko zyskał popularność wśród osób budujących domu - w chwili obecnej sprzedaż bloczków YTONG ENERGO stanowi 30% udziału naszej sprzedaży w wyrobach dla ścian jednowarstwowych.

Najwyższa jakość produktów YTONG wpisana jest w strategię marki oraz całej firmy już od samego początku jej istnienia na polskim rynku. Konsekwentnie realizowana jest polityka innowacji - to właśnie YTONG jako pierwszy bloczek na polskim rynku posiadał system pióro-wpustów oraz uchwytów montażowych. Dokładność wymiarowa bloczka pozwalała już w latach dziewięćdziesiątych na murowanie ścian na cienką spoinę. Wprowadzony na rynek w ub. roku bloczek YTONG ENERGO, o współczynniku przenikania ciepła U=0,19 W/m2K pozwala na zastosowanie ściany jednowarstwowej nawet w budynku energooszczędnym.

Bloczki YTONG produkowane są w czterech fabrykach na terenie Polski - Milicz (dolnośląskie), Ostrołęka (mazowieckie), Piła (wielkopolskie), Sieradz (łódzkie). Tylko w ostatnich 4 latach łączna wartość inwestycji w produkcję w Polsce wyniosła ponad 100 milionów złotych.

źródło: XELLA POLSKA

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty