Baumit z tytułem Ruban d’Honneur

baumitPo raz czwarty przyznano nagrody w konkursie European Business Awards. Wśród 100 finalistów znalazły się trzy firmy z Polski, w tym producent materiałów budowlanych firma Baumit.


15 tysięcy spółek z całej Europy i wszystkich branż konkurowało o prestiżowe wyróżnienie European Business Awards w ośmiu kategoriach, m.in. za świadomość ekologiczną i nastawienie do konsumenta. Do ścisłego finału zakwalifikowały się trzy polskie firmy i, mimo że nie zwyciężyły, to już znalezienie się w tak doborowym towarzystwie można uznać za spory sukces. - To dla nas bardzo duże osiągnięcie i zarazem docenienie determinacji i pasji, którą kierujemy się w codziennej pracy – mówi Ryszard Szymański – Prezes firmy Baumit.
Rygorystyczna ocena uczestników i wyłaniania laureatów sprawia, że przynależność do grona firm wyróżnionych w konkursie European Business Awards stała się jednym z najbardziej pożądanych wyrazów uznania dla biznesów w Europie. Aby zostać laureatem tego konkursu, firma musi przejść przez trzy etapy, z których każdemu przyporządkowane jest osobne jury:
1. Spośród wszystkich zgłoszonych w danym kraju firm jury wybiera do 25 Reprezentantów Krajowych.
2. Z grona Reprezentantów Krajowych wyłonionych zostaje 100 firm, które wyróżniono certyfikatem Ruban d’Honneur.
3. Spośród 100 zdobywców tytułu Ruban d’Honneur kapituła konkursu wyłania zwycięzców w 8 różnych kategoriach.
Ideą konkursu European Business Awards jest promocja przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnością, doskonałością biznesową i zrównoważonym rozwojem. Finalistów doceniono przede wszystkim za sukcesy osiągnięte w ciągu ostatnich 18 miesięcy, innowacje, etyczne podejście do biznesu, a także działania PR i stan finansowy.

Źródło: www.baumit.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty