System LSC firmy D+H nagrodzony medalem na targach Euro-Lift 2010

Pierwsze Międzynarodowe Targi Dźwigów Euro-Lift to jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców z całego świata nie mogło oczywiście zabraknąć firmy D+H Polska, której system LSC został wyróżniony Medalem Targów Kielce.
W dniach 20 – 22 października w hali kieleckiego centrum targowego zebrało się ponad 100 wystawców, którzy przedstawili nowości i trendy branży dźwigowej. Poza firmami z Polski swoje rozwiązania zaprezentowali wystawcy z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwecji, Rosji, Turcji czy Chin, a ich stoiska obejrzało prawie trzy tysiące zwiedzających. Podczas targów miała również miejsce ceremonia wyręczenia Medali Targów Kielce.
Jednym z laureatów była firma D+H Polska, której system oddymiania szybów windowych LSC uzyskał nagrodę w kategorii systemów kontroli i bezpieczeństwa. Komisja, pod przewodnictwem prof. Jerzego Kwaśniewskiego, doceniła zarówno innowacyjność systemu, jak i jego pozytywny wpływ na bezpieczeństwo. „Medal Targów Kielce jest kolejną nagrodą, jaką firma D+H Polska zdobyła w tym roku za system LSC i jest dowodem na to, że nasze rozwiązania są cenione zarówno przez użytkowników, jak i przez autorytety z branży. Jest to dla nas wielkim powodem do dumy, ale również stanowi motywację do stałego ulepszania stosowanych przez nas rozwiązań.” – mówi Mirosław Mazur, dyrektor handlowy firmy D+H Polska.
Lift Smoke Control jest systemem oddymiania i przewietrzania szybów windowych, który aż o połowę zwiększa szansę ewakuacji osób przebywających w płonącym budynku. Jest to możliwe dzięki temu, iż łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zapewniając szybkie, niezawodne wykrycie i odprowadzenie dymu w przypadku pożaru. Zalety systemu LSC wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność kontroli wentylacji, zarówno w kontekście utrzymania stałej temperatury bez przeciągów, stałego mikroklimatu, jak i niskich kosztów użytkowych. Często używany jest w budynkach biurowych, wykorzystujących zarówno wentylację naturalną jak mechaniczną, w hotelach, szpitalach i klinikach. W obliczu obowiązywania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy nr 2002/91/EC „O jakości energetycznej budynków”, stanowi natomiast przyjazny dla kieszeni i środowiska standard wyposażenia budynków „pasywnych”.
Grupa D+H, posiada w swojej ofercie produkty z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz naturalnej wentylacji, które dzięki nieustannym działaniom badawczo-rozwojowym, prowadzonym przez firmę, należą do najnowocześniejszych na rynku. Produkty D+H znane są w Polsce już od ponad 15 lat, a w 2000r. utworzone zostało oficjalne przedstawicielstwo grupy D+H na Polskę. D+H Polska gwarantuje swoim Klientom kompleksową obsługę serwisową na wszystkich etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów. Firma D+H Polska posiada sześć Oddziałów Regionalnych: w Stargardzie Szczecińskim, Gdańsku, Zabrzu, Poznaniu, Warszawie i Łodzi.

Źródło: Fly PR

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty