dow - izolacja budynków rolniczych - czyszczenie, dezynfekcja

Izolacja budynków rolniczych - Czyszczenie, dezynfekcja

W celu zapewnienia długiego okresu użytkowania i efektywnej izolacji ważne jest przestrzeganie zasad higieny, zwłaszcza w budynkach inwentarskich i magazynach płodów rolnych. Regularne czyszczenie i dezynfekcja są ważne również ze względu na ograniczenie rozwoju owadów i innych szkodników, które mogą uszkadzać płyty termoizolacyjne. Ze względu na odporność płyt na wilgoć mycie wodą nie powoduje jakichkolwiek uszkodzeń ani nie zmniejsza wartości izolacyjnej.

Mycie wodą pod ciśnieniem
Dysze należy skierować na płyty i utrzymywać w odległości 0,8-1,2 m. Do mycia płyt AGMATETM TG stosuje się normalne parametry zalecane dla tej metody. Jednakże w przypadku izolacji cieplnej o małej grubości (30-50 mm), należy sprawdzić stateczność powierzchni.

Czyszczenie parą
W tej metodzie nie są wymagane żadne specjalne środki ostrożności, jednakże płyty mogą się nieznacznie wyginać. Jest to zjawisko normalne, a płyty po ochłodzeniu prostują się.

Dezynfekcja
Podczas stosowania środków dezynfekujących mających kontakt z płytami należy zawsze przestrzegać receptury rozcieńczenia i metod stosowania zalecanych przez producenta środka. Należy stosować środki dezynfekujące, które nie wchodzą w reakcję chemiczną z polistyrenem ekstrudowanym.


źródło: www.dow.com

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty