atlas - tynki cienkowarstwowe wewnątrz budynku

Tynki cienkowarstwowe wewnątrz budynku

Prace tynkarskie

Czy tynki cienkowarstwowe typu Atlas Cermit, stosowane na zewnątrz w systemach dociepleń, można również używać wewnątrz budynków?

Na tak postawione pytanie, odpowiedź jest jednoznaczna - Zdecydowanie tak!
Wszystkie tynki cienkowarstwowe produkowane przez firmę ATLAS, a są to tynki: mineralne, akrylowe, silikatowe, silikonowe oraz mozaikowe (kamyczkowe) można bez żadnych ograniczeń stosować wewnątrz budynków.
Podłożem pod tynk może być dowolna ściana (sufit także) ceramiczna, otynkowana bądź pomalowana. Szeroka gama kolorów i faktur, prostota w przygotowaniu oraz łatwość nanoszenia powodują , iż mają coraz większą rzeszę zwolenników do stosowania również wewnątrz pomieszczeń. Doskonałe parametry techniczne jakie posiadają, predysponują je jako tynki zewnętrzne. Doskonale bowiem znoszą zmienne wahania temperatur, deszcze, śnieg oraz promienie ultrafioletowe. Posiadając takie cechy odpornościowe jest pewność, że doskonale się sprawdzą również wewnątrz pomieszczeń.
Sam technologiczny aspekt wykonania jest identyczny w obu przypadkach, tak na zewnątrz jak i wewnątrz. Ważnym elementem o którym należy pamiętać jest dobre przygotowanie podłoża. Mówiąc o podłożu należy wiedzieć, aby było ono równe, czyste i co najważniejsze z naniesionym odpowiednim do danego rodzaju tynku podkładem. Jest on bezwzględnie konieczny dla prawidłowego wykonania prac tynkarskich.

autor: Piotr Idzikowski


źródło: www.atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty