atlas - tynk dekoracyjny wewnątrz mieszkania

Tynk dekoracyjny wewnątrz mieszkania

Prace tynkarskie

Chciałbym położyć w mieszkaniu kolorowy tynk akrylowy kolorowy. Czy mogę kłaść ten tynk bezpośrednio na ścianę po jej uprzednim umyciu, czy muszę wcześniej pomalować ją środkiem gruntującym? Czy taki tynk będzie można później usunąć ze ściany?

Tynki akrylowe ATLAS CERMIT, produkowane przez naszą firmę, wymagają nośnego podłoża. Wszelkiego rodzaju powłoki malarskie powinny zostać usunięte mechanicznie. Dodatkowo wymagają podkładu o nazwie ATLAS CERPLAST. Należy pomalować nim powierzchnie przeznaczone do tynkowania i najwcześniej po 6 - ciu godzinach przystąpić do nakładania tynku. Usuniecie tynku akrylowego jest dość trudne, ale można go wyszpachlować na gładko, np zaprawą ATLAS REKORD, przywracając w ten sposób scianie gladkość.
Tynki dekoracyjne, ze względu na swoją fakturę dość łatwo ulegają zabrudzeniu. Należy mieć to na uwadze przy wyborze miejsc gdzie taki tynk ma zostać położony. W ofercie naszej firmy znajdują się jeszcze tynk strukturalny tynk mozaikowy DEKO M. Jest to tynk z drobnego kolorowego kruszywa. Charakteryzuje się gładką powierzchnią, a dodatkowo najłatwiej utrzymać go w czystości. Pod ten tynk również stosujemy podkład

autor: Piotr Idzikowski


źródło: www.atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty