atlas - klej na stare lastriko

Klej na stare lastrico.

Prace glazurnicze

Czy firma ATLAS posiada w swojej ofercie klej, dzięki któremu będę mógł ułożyć płytki na starym lastriko?

Do przyklejenia płytek ceramicznych na takim podłożu, jak lastriko, proponuje zastosować klej ATLAS PLUS, ATLAS PLUS MEGA lub ATLAS PROGRES MEGA (jeśli chce Pan przyklejać gres na podłodze).
ATLAS PLUS jest zaprawą o zwiększonej elastyczności i przyczepności. dzięki czemu płytki ceramiczne można przyklejać na takich podłożach, jak powierzchnie starej glazury, typowe podłoża cementowe, lastriko, płyty gipsowo-kartonowe, asfalcie oraz na powierzchniach stabilnych płyt ze sklejki. Do zastosowania wewnątrz, jak również na zewnątrz.
Kleje ATLAS PLUS MEGA i ATLAS PROGRES MEGA są przygotowane do przyklejania płytek podłogowych o dużym formacie lub silnie profilowanej powierzchni
spodu. W związku z tym, że są zaprawami upłynnionymi, nie pozostawiają pod klejoną płytką pustek powietrznych, co zapewnia pełny kontakt płytki z podłożem. Zaprawy te są również wodo- i mrozoodporne, do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz, jak również na podłożach z ogrzewaniem podłogowym. Służą do przyklejania płytek na takich podłożach jak: tradycyjne posadzki cementowe, jastrych cementowy, lastriko, jastrych anhydrytowy.

autor: Piotr Idzikowski            


źródło: www.atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty