ATLAS po raz szósty Budowlaną Marką Roku!

30 czerwca br. ogłoszone zostały, przyznawane corocznie, tytuły Budowlanych Marek Roku. Marką najbardziej znaną na rynku oraz oferującą najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją po raz szósty z rzędu została marka ATLAS. Wybrano także najlepsze marki budowlane w 20 grupach produktowych. W badaniach, które wyłoniły laureatów, brali udział wykonawcy.
Głównym trofeum rankingu jest tytuł Budowlanej Marki Roku – tej najlepszej, wyłonionej spośród wszystkich marek budowlanych, istniejących na rynku. Budowlaną Marką Roku 2010 został ATLAS, podobnie jak w pięciu poprzednich edycjach rankingu. Oznacza to, że spośród wszystkich marek budowlanych na polskim rynku, ATLAS to marka najbardziej znana oraz oferująca najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją. Tytuły Budowlanych Marek Roku 2010 przyznane zostały także w 20 grupach produktowych. Tutaj także – w grupie tynków dekoracyjnych – ATLAS pokonał konkurentów.

Badania, które wyłoniły zwycięzców, przeprowadzono wśród ok. 2000 firm wykonawczych. Badani musieli wykazać się znajomością marek budowlanych, wskazać marki najwyższej jakości, marki o najlepszej relacji ceny do jakości, podać, które najchętniej stosują, oraz oddzielnie wskazać najlepszą budowlaną markę roku. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, która od piętnastu lat monitoruje rynek budowlany w Polsce i specjalizuje się w badaniach sektora inwestycyjno-budowlanego.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty