CESAL by ATLAS

24 i 25 czerwca, w rumuńskim kurorcie Baile Felix, firma CESAL hucznie obchodziła swe wejście do GRUPY ATLAS. Wydarzenie uświetniono prezentacją nowej linii produktowej CESAL PREMIUM, stworzonej we współpracy z łódzkim laboratorium ATLASA.
– Zainteresowanie GRUPY ATLAS CESALEM wynikło z długotrwałej analizy rynku rumuńskiego – powiedział podczas uroczystości Henryk Siodmok, prezes GRUPY ATLAS. – Nasza inwestycja ma na celu wprowadzenie CESALA do grona czołowych rumuńskich producentów zapraw budowlanych i klejów. Plany te potwierdził dyrektor CESALA, Ioan Gadalean, podkreślając, że będzie to możliwe dzięki stopniowemu zbliżaniu się do standardów, wypracowanych przez ATLAS.
Na linię CESAL PREMIUM, którą zaprezentowali Ioan Gadalean i Piotr Chrzanowski, zarządzający rumuńskim przyczółkiem GRUPY ATLAS, składają się kleje i fugi, zaprawy budowlane, farby elewacyjne oraz tynki. W planach jest wzbogacenie jej o materiały do renowacji zabytków. Prezentacji „patronowała” tablica z wymownym hasłem „CESAL by ATLAS” (co można, nieco swobodnie, przetłumaczyć jako „CESAL po atlasowemu”).
Dwudniowemu świętu CESALA i ATLASA gospodarze nadali wspaniałą oprawę. Do luksusowego hotelu President w Baile Felix zaproszono klientów i kontrahentów CESALA, architektów i deweloperów, przedstawicieli lokalnych władz i mediów. Rozrywkę zapewniały rumuńskie gwiazdy, w tym niezwykle tam popularny kwartet smyczkowy Transylvanian Quartet i uczestnicy konkursów Eurowizji: piosenkarka Andra oraz poprockowy wokalista David Bryan. Swym szczególnym talentem błyszczał też Stefan Popas POPA’S, najszybszy karykaturzysta świata (wg księgi Guinessa).

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty