Medal za serce

1 czerwca br., w Dzień Dziecka, Komitet Dziecka i Kapituła Dziecięco-Młodzieżowa w Łodzi po raz dwudziesty drugi, wręczyli medale Serce Dziecku. Wśród laureatów znalazł się Grzegorz Grzelak, współwłaściciel firmy ATLAS.
– Nasz medal Serce Dziecku trafia do osób i instytucji, które od wielu lat są dla nas przyjazne i hojne, które szczodrze wspierają naszą działalność. Jest wśród nich Fundacja Dobroczynności Atlas, ale myślę serdecznie nie tylko o tym zacnym stowarzyszeniu, ale przede wszystkim o jego głównych donatorach – firmie ATLAS, znanej nie tylko w naszym regionie, i o jej właścicielach. Dobrze, że są ludzie, którzy bezinteresownie przekazują swoje prywatne pieniądze na rzecz potrzebujących. Dzięki ich postawie, dziecięcy świat staje się lepszy, a serca naszych podopiecznych radośniejsze – powiedziała Genowefa Adamczewska, przewodnicząca Stowarzyszenia Komitet Dziecka, wręczając medal Jackowi Michalakowi, wiceprezesowi GRUPY ATLAS, który odebrał go w imieniu Grzegorza Grzelaka.
Przyznano dziesięć medali, z czego dziewięć trafiło do laureatów indywidualnych, a jeden – przyznawany dla instytucji i organizacji – otrzymała łódzka Szkoła Podstawowa nr 149.
Uroczystość wręczenia medali odbyła się, jak co roku, przy pomniku Pękniętego Serca Matki w parku im. Szarych Szeregów w Łodzi. Jest to miejsce, gdzie podczas okupacji hitlerowskiej, znajdował się obóz koncentracyjny dla dzieci. Spotkanie jest hołdem dla pomordowanych i apelem o pokój na świecie.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty