Na podbój Anglii

Na podbój Anglii
W dniach 15-17 lipca br., w Londynie i Birmingham, we współpracy z naszym angielskim partnerem – IBB WHOLESALE, atlasowi eksperci przeprowadzili cykl szkoleń produktowych dla miejscowych budowlańców. Szkolenia poświęcone były przede wszystkim systemom ociepleń AVAL.
– Nasze treningi w Anglii spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem. Przeszkoliliśmy
około 150 osób, w większości przedstawicieli brytyjskiej Polonii. Uczestnicy nie tylko z uwagą słuchali wykładów, ale także brali aktywny udział w treningach praktycznych i swobodnych dyskusjach, zamykających szkolenia. Po każdym spotkaniu tworzyła się długa kolejka pytających o nasze technologie i wyroby – mówi Dariusz Stobierski, doradca techniczny ds. rynków zagranicznych w ATLASIE.
– Fakt, że szkolenia poświęcone były głównie systemom ociepleń, wynika z pozytywnego efektu wprowadzenia naszych systemów w Irlandii. Sukcesy nakazują nam iść za ciosem i zdobywać dużo większy rynek brytyjski. Dodatkowo, z angielskich kręgów rządowych płyną sygnały o możliwości wprowadzenia systemu dopłat do dociepleń już w 2012 roku. Do tego czasu chcemy być ważnym graczem w systemach ociepleń także na Wyspach – mówi Michał Gosławski, dyrektor ds. rynków zagranicznych w ATLASIE.
Ponadto, atlasowi eksperci spotkali się z nowymi odbiorcami naszych produktów – hurtownikami pakistańskimi i hinduskimi w Birmingham. – To trudny i bardzo hermetyczny rynek, ale rok wytężonej pracy zaczyna przynosić efekty. Trzeba zdobyć zaufanie partnera, a to wymaga czasu i cierpliwości. Jednak wejście do jednej hurtowni otwiera drzwi kilku kolejnych. Od kilku miesięcy obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania naszą ofertą, a regały z fugą Aval pojawiają się w kolejnych punktach” – mówi szef IBB, Jacek Ambroży.
Już we wrześniu odbędą się kolejne szkolenia w Londynie i Birmingham.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty