Infolinia przez komórkę

Od 5 września br. na bezpłatną infolinię ATLASA można dzwonić nie tylko z telefonów stacjonarnych, ale także z komórkowych, różnych operatorów. Wystarczy wybrać numer 800-168-083.
Już trzynaście lat doradcy ATLASA udzielają porad pod numerem infolinii 800-168-083 (od poniedziałku do piątku, od godziny 8 do 16). Dzwoniący mogą uzyskać informacje o ofercie produktowej ATLASA i o zastosowaniu wyrobów. Nasz doradca odpowiada także na podstawowe pytania handlowe. Ponadto, udziela odpowiedzi na pytania architektów, pracowników biur projektowych i firm wykonawczych.
Największym powodzeniem infolinia cieszy się w sezonie budowlanym, kiedy to dzwoni z prośbą o poradę kilkadziesiąt osób dziennie. – Najliczniejsza grupa to klienci indywidualni. W większości są to osoby, które już coś słyszały o naszych produktach, ale chcą się jeszcze upewnić, dopytać o ich zastosowanie w konkretnych sytuacjach. Są też i tacy klienci, którzy planują remont i proszą o wskazanie odpowiednich produktów. Pytają także o ceny i punkty sprzedaży – mówi Krzysztof Poniecki, doradca zarządu GRUPY ATLAS ds. zintegrowanego systemu zarządzania.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty