Z klientami w teatrze

Po raz kolejny zaprosiliśmy naszych klientów do teatru. Tym razem do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na przebojowy monodram muzyczny „Moja mama Janis” w wykonaniu Jolanty Litwin-Sarzyńskiej.
Na to spotkanie z ATLASEM przybyło ponad stu osiemdziesięciu gości. Reprezentowali hurtownie, sklepy i markety budowlane, firmy wykonawcze i pracownie architektoniczne z regionu lubelskiego. Na dwie godziny widzami zawładnęła „Moja mama Janis”, autorski spektakl Jolanty Litwin-Sarzyńskiej, aktorki warszawskiego teatru Roma. Brawurowo wykonane songi z repertuaru Janis Joplin porwały publiczność. Po końcowych bisach wszyscy przenieśli się do foyer, na niezobowiązujące rozmowy nie tylko o interesach.
Lublin to już kolejny przystanek na teatralnej trasie ATLASA. Zaczęło się od Warszawy, potem była Łódź, Poznań i Rzeszów. Cała seria kontaktów z klientami z poszczególnych regionów. To zupełnie inne doświadczenie, niż typowe spotkania w hurtowniach czy podczas festynów. Z punktu widzenia ATLASA, to dobry sposób na zacieśnianie więzi z klientem. Przekłada się też na budowanie wizerunku firmy.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty