Przedsiębiorca Roku 2011

17 października br. nasz największy partner handlowy w Irlandii - Munster Green Homes - został uhonorowany prestiżową nagrodą Enterpreneur of the Year 2011 przyznawaną najlepszemu przedsiębiorcy regionu Limerick. Tym samym weźmie udział w finale konkursu Irlandzki Przedsiębiorca Roku 2011.
GRUPA ATLAS rozpoczęła współpracę z Munster Green Homes w 2009 roku i od początku postawiła na systemy ociepleń ATLAS/AVAL w związku z bardzo korzystnym w Irlandii systemem dopłat rządowych. – Dziś, po ponad 2 latach wspólnych działań, nie dziwimy się decyzji władz Limerick. Nasz partner stał się jednym z głównych graczy na rynku irlandzkim, rozbudował sieć dystrybucji (sprzedaje już nie tylko w Limerick, ale także w Cork i Waterford). Wspólnie stworzyliśmy profesjonalny system obsługi oraz kontroli wykonawców ociepleń, przeprowadziliśmy drobiazgowe szkolenia techniczne. Dzięki temu instalatorzy w kombinezonach z logo AVAL stali się symbolem wysokiej jakości usług – mówi Michał Gosławski, dyrektor ds. rynków zagranicznych w ATLASIE. – W Irlandii nie ma miejsce na fuszerkę, tutaj opinie przekazuje się z ust do ust, przy kuflu dobrego piwa. Jeśli inwestor będzie niezadowolony, nikt w dzielnicy nie zakontraktuje takiej ekipy, co pośrednio uderzy także w postrzeganie całego systemu. Dlatego w naszej polityce sprzedaży na pierwszym miejscu stawiamy hasło "Quality first" (przede wszystkim jakość) – wyjaśnia Christopher Schwanke, współwłaściciel Munster Green Homes.
Warto dodać, że już w listopadzie, firma Munster Green Homes ma szansę na zdobycie najbardziej prestiżowej nagrody w Irlandii - National Enterpise Award 2011 (Irlandzki Przedsiębiorca Roku 2011). Ogłoszenie wyników nastąpi 24 listopada br., na zamku w Dublinie.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty