Jubileuszowa gala ATLASA

Jubileuszowa gala ATLASA
23 listopada br. galą w Teatrze Nowym w Łodzi zamknęliśmy całoroczne obchody XX-lecia ATLASA. Było uroczyście, chwilami nawet wzruszająco.
Jak na taką uroczystość przystało, były okolicznościowe przemówienia i podziękowania. – Dwadzieścia lat temu zaczynaliśmy pracę w kilka osób. Dziś mamy prawie 3 tysiące pracowników, wiele zakładów produkcyjnych w Polsce i zagranicą. Jesteśmy firmą z największą ofertą asortymentową w branży, z solidnym zapleczem surowcowym, z kapitałem zaufania u klientów i, co najważniejsze, ze wspaniałą załogą. To dzięki Wam, do dzisiaj nie oddaliśmy, zajętej przed laty, pozycji lidera na rynku materiałów budowlanych – powiedział Grzegorz Grzelak, współwłaściciel GRUPY ATLAS.
Kilkudziesięciu najdłużej pracujących i zasłużonych pracowników z centrali firmy – także tych, będących już na emeryturze – uhonorowano srebrnymi medalami ATLASA, specjalnie wybitymi przez Mennicę Państwową. Spotkanie uświetnił występ Kabaretu Moralnego Niepokoju. Po nim, przy lampce wina i poczęstunku, trwały rozmowy kuluarowe.
Obchody XX-lecia ATLASA rozpoczęły się 25 lutego br. uroczystym spotkaniem z naszymi klientami. Potem były cykliczne imprezy w poszczególnych zakładach produkcyjnych firmy. Listopadowe spotkanie z pracownikami centrali zwieńczyło jubileuszowe uroczystości.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty