IZOHAN firmą Fair Play

IZOHAN firmą Fair Play
IZOHAN, spółka należąca do GRUPY ATLAS, po raz dwunasty z rzędu została laureatem konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play. Natomiast Paweł Ziembiński, jej prezes, uhonorowany został tytułem Ambasador Fair Play w Biznesie 2011.
Uzyskując tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2011 IZOHAN potwierdził, że jest firmą, której społeczna odpowiedzialność biznesu jest bardzo bliska. Firma na co dzień respektuje wartości etyczne i wzorowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów i dostawców, jak i społeczności lokalnej.
Prezes firmy – Paweł Ziembiński – uhonorowany został przez kapitułę programu tytułem Ambasador Fair Play w Biznesie 2011. Tytuł przyznawany jest osobowościom polskiego biznesu, wyłonionym spośród kierownictwa przedsiębiorstw, będących wieloletnimi laureatami programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Uroczysta gala, podczas której wręczone zostaną nagrody, odbędzie się dzisiaj, tj. 2 grudnia br. w Warszawie.
Program Przedsiębiorstwo Fair Play ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce, które – deklarując swój udział w programie i poddając się całorocznemu procesowi weryfikacji – są w stanie spełnić wszystkie wymogi regulaminowe. Organizatorem programu są Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty