ATLAS sponsorem Frozen Streets

ATLAS sponsorem Frozen Streets
W Łodzi skończyło się właśnie święto fanów ekstremalnego szusowania po stokach. Przez niespełna tydzień uczestnicy imprezy Frozen Streets mogli korzystać z tzw. snow parku, czyli konstrukcji służącej do akrobacji na nartach i snowboardzie. A to wszystko wcale nie w górach, lecz... na rynku Manufaktury.
ATLAS postanowił wesprzeć inicjatywę dwóch młodych łodzian – Rafała Pierzchalskiego i Bartka Słaboszewskiego, którzy wymarzyli sobie górską imprezę bez konieczności wyjeżdżania z miasta. Dzięki wsparciu firmy oraz pozostałych sponsorów, organizatorzy mogli przygotować pokaźną konstrukcję służącą do wykonywania popisowych sztuczek i wyskoków. Gwoździem programu były oczywiście zawody z nagrodami, choć gospodarze przewidzieli także dodatkowe atrakcje: np. pokazy filmów.
Bohaterem wydarzenia stał się również sporych rozmiarów bocian, który – po założeniu na czerwone nogi deski snowboardowej – pokazał, że ptaki tego gatunku zawsze latają wysoko. W ramach solidarności z ATLASEM, dzielny zwierzak założył także na szyję gustowny szaliczek z logo.
Jako istotne dopełnienie, na imprezie pojawił się namiot Stowarzyszenia Pozytywny Atlas Polski. Zgromadzeni widzowie i zawodnicy skorzystali z okazji, by rzutem na taśmę dodać jeszcze ostatnie wpisy do przygotowywanego albumu. Przypominamy, że w publikacji znajdą się informacje o tym, co w naszym kraju niepowtarzalne, pozytywne i warte uwagi.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty