Koalicja odpowiedzialnych

29 lutego br. ATLAS przystąpił do projektu „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu”. Jego głównym celem jest wsparcie rozwoju dobrych praktyk w firmach.
– Zarówno właściciele, jak i zarząd ATLASA od wielu lat dbają o to, żeby nasza marka miała prospołeczne oblicze, a firma, lider na polskim rynku, była społecznie odpowiedzialna i z zasadami. Taki kierunek rozwoju biznesu w Polsce chcemy propagować i dlatego zdecydowaliśmy się przystąpić do projektu – mówi Henryk Siodmok, prezes GRUPY ATLAS.
Firma, podejmując decyzję o przystąpieniu do projektu, wyraziła zgodę na przeprowadzenie weryfikacji, dotyczącej przestrzegania zasad Kodeksu Odpowiedzialnego Biznesu. Zasady te odnoszą się m.in. do wspierania rozwoju społecznego i gospodarczego, szacunku wobec pracowników, budowania kultury organizacyjnej firmy, prowadzenia rzetelnej komunikacji i odpowiedzialnych działań marketingowych oraz dbania o środowisko naturalne. Weryfikacja polega na szczegółowej analizie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie, a następnie potwierdzeniu tych informacji przez partnera merytorycznego programu, firmę PricewaterhouseCoopers, w dokumentach firmy, w rozmowach z kadrą zarządzającą oraz z pracownikami.
Inicjatorem projektu są Pracodawcy RP, największa w Polsce organizacja zrzeszająca przedsiębiorców. Udział w projekcie jest bezpłatny. Jest on współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty