Bociany lądują w Teatrze Arlekin

Bociany lądują w Teatrze Arlekin
24 marca w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi odbyła się premiera spektaklu „O żabce co nie została królewną”. Wydarzenie przeznaczone jest dla najmłodszych fanów kultury. Projekt to inscenizacja bajki autorstwa Waldemara Wolańskiego o tym samym tytule, wydanej z pomocą ATLASA.
Historia „Żabki co nie została królewną” to współczesna wersja bajek La Fontaine’a. Opowiada dzieciom w rozśpiewany i roztańczony sposób o sprawach ważnych, takich jak przyjaźń, odwaga czy życie w zgodzie z innymi. Podpowiada także, jak radzić sobie z rozróżnieniem dobra i zła. Przedstawienie przenosi w świat pełen sytuacji, które zmuszają do przemyśleń i wzruszają. Co najważniejsze, historie wywołują przede wszystkim liczne uśmiechy – w zgodzie z popularną maksymą „bawiąc uczyć”. Widz poznaje świat sympatycznie i barwnie przedstawionych zwierząt, które postanowiły zastąpić króla lwa brzydką ropuchą.

Przedstawieniu towarzyszy również wystawa w łódzkim Muzeum Kinematografii, przybliżająca pracę nad projektem oraz tajniki sztuki tworzenia ilustracji i scenografii teatralnej. Serdecznie zapraszamy!

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty