Stadion Narodowy w glazurze

Stadion Narodowy w glazurze
V Glazurnicze Mistrzostwa Polski za nami. Zwyciężył Piotr Jończyk z Białegostoku. Organizatorem zawodów było Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, głównym partnerem ATLAS.
Do rywalizacji, 14 i 15 kwietnia br. na warszawskich targach Murexpo, stanęło 31 glazurników, zwycięzców eliminacji regionalnych. Zadaniem konkursowym był Stadion Narodowy. Prace oceniało jury, w skład którego weszli eksperci: m.in laureaci poprzednich edycji konkursu. Piotr Jończyk, zwycięzca tegorocznych mistrzostw (zdobył on także Nagrodę Publiczności), wyprzedził Janusza Mileckiego ze Szczecina i Bartłomieja Chomickiego z Zamościa.
– Pracę praktycznie w całości wykonałem z gresu. Składa się ona z około 140 różnego koloru elementów ceramicznych, kilku kamiennych i aluminiowych, kilkudziesięciu jetów imitujących oświetlenie stadionu oraz drewnianej ramy. W finałach uczestniczyłem po raz pierwszy. Szczerze mówiąc, po cichu, liczyłem na miejsce w pierwszej trójce. Zwycięstwo jest uhonorowaniem mojej ponad dwudziestoletniej glazurniczej działalności – powiedział Piotr Jończyk tuż po ogłoszeniu wyników
– Glazurnicze Mistrzostwa Polski wpisują się w naszą misję: ATLAS wspiera fachowców. Nie mogło nas zabraknąć w miejscu, w którym zebrali się najlepsi krajowi wykonawcy – powiedział Oskar Solecki, dyrektor marketingu ATLASA.
Podczas imprezy, goście zwiedzający targi, mogli zasięgnąć eksperckiej opinii na temat technologii i materiałów potrzebnych do układania okładzin ceramicznych, a także obejrzeć pokazy stosowania produktów GRUPY ATLAS.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty