KLEJ I GŁADŹ W PREMIEROWYM DUECIE

Nowy klej ATLAS Plus to nie jedyny spektakularny debiut ostatnich dni. Od niedawna linia Gipsar wzbogaciła się o nowy produkt – gładź na wskroś nowoczesną, zapewniającą komfortową pracę wykonawcy – Gipsar PLUS. Produkty są dostępne w sprzedaży od 7 maja.
PLUS i Gipsary to sztandarowe propozycje ATLASA, które klienci znają i cenią od lat. Potrzeby klientów zmieniły się w tym czasie, dlatego także klasyczna oferta musiała ulec koniecznym unowocześnieniom.
Gipsar PLUS jest produktem, który charakteryzuje się wyższą twardością niż Gipsar UNI. Dzięki nowym parametrom doskonale sprawdzi się podczas mechanicznego szlifowania, da się wygładzić jak lustro, a jego stopień korygowalności zaskoczy niejednego wykonawcę.
Produkt został przetestowany przez fachowców na wielu podłożach, często trudnych i bardzo chłonnych. W każdym przypadku w 100% spełnił oczekiwania wykonawców. Oprócz samej twardości, ma on jeszcze bardzo wiele innych, nie mniej istotnych zalet.
Unowocześniony ATLAS Plus niezmiennie charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, dwukrotnie przekraczającymi wymagania normowe. Posiada jednak ulepszone parametry robocze, odpowiedzialne za łatwość i komfort pracy. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ograniczono pylenie kleju. Parametr ten znacznie ułatwia rozrabianie i pozwala zachować higienę wokół miejsca pracy.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty