ATLAS w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń

ATLAS przystąpił do stowarzyszenia producentów chemii budowlanej, propagującego energooszczędne i zrównoważone budownictwo.
– Zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi i uregulowaniami prawnymi nasze standardy są tożsame ze swoimi odpowiednikami w innych krajach Unii Europejskiej. Ciągle jednak potrzebne są działania na rzecz upowszechniania rozwiązań technologicznych w zakresie złożonych systemów izolacji cieplnej gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania, które prowadzi Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń. Mam nadzieję, że współpraca w ramach stowarzyszenia ułatwi ustanawianie nowych standardów także w dziedzinie wykorzystania w sposób zrównoważony zasobów naturalnych, ze względu na rolę, jaką systemy ETICS pełnią w budownictwie energooszczędnym – uważa Jacek Michalak, wiceprezes ds. rozwoju GRUPY ATLAS.
Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń jest organizacją branżową , która obecnie zrzesza 21 podmiotów. Celem stowarzyszenia jest m.in. upowszechnianie kompletnych rozwiązań technologicznych ETICS o udokumentowanej jakości, promowanie prawidłowego wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardów eksploatacji systemów ociepleń.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty