Statuetki Superbrands rozdane

Statuetki Superbrands rozdane
25 maja br., podczas Gali Finałowej Konkursu, przedstawiciele najsilniejszych marek na polskim rynku odebrali statuetki Superbrands. Wśród laureatów reprezentujących branżę budowlaną i wykończeniową po raz szósty znalazł się ATLAS.
„Miło nam po raz szósty znaleźć się w gronie wyróżnionych przez jury konkursu. Ta statuetka to dla nas kolejny wyraźny znak, że praca przynosi sukces, a ATLAS to silna, rozpoznawalna marka” - komentuje Piotr Patyk, dyrektor marketingu produktowego, który odbierał nagrodę podczas uroczystego wręczenia w warszawskim hotelu Sheraton.
Nina Kowalewska–Motlik, przedstawicielka Superbrands Polska, podkreśla znaczenie nagrody dla wizerunku marki w oczach konsumenta. „Stempel Superbrands jest ważnym sygnałem utwierdzającym go w przekonaniu, że wybiera markę, za którą stoi wysoka jakość i troska o klienta - bo tylko te produkty czy usługi, które oferują trwałą wartość, mają szanse stać się prawdziwie cenionymi brandami.”
Tegoroczna gala była wyjątkowa ze względu na osoby prowadzące - panią Marię Czubaszek oraz Grzegorza Markowskiego. Upływający w przyjemnej atmosferze wieczór został uwieńczony koncertem Kory, gościa honorowego Superbrands.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty