Grupa ATLAS umacnia się w Rumunii

W Fundulei, drugiej fabryce należącego do Grupy ATLAS CESALA, rozpoczęto produkcję suchych mieszanek cementowych - w planach jest uruchomienie linii tynków i farb elewacyjnych. Zakład w Oradei wytwarza budowlane mieszanki cementowe i gipsowe, systemy ociepleń, farby oraz lakiery. Kleje, fugi, zaprawy budowlane, farby elewacyjne oraz tynki tworzą specjalną linię produktów Cesal Premium
Dla wsparcia sprzedaży tych produktów uruchomiony został program lojalnościowy Meseriada (od rumuńskiego słowa meseriaş – fachowiec). W planach firmy jest rozszerzenie oferty o materiały przeznaczone do renowacji zabytków.
– Uruchomienie produkcji w Fundulei to kolejny krok na drodze budowania pozycji Atlasa w Rumunii. Dotychczas z jedynego zakładu w Oradei – położonego 600 km od Bukaresztu, w pobliżu granicy z Węgrami – ze względów logistycznych nie można było obsługiwać znacznych obszarów kraju, w tym stolicy – tłumaczy Piotr Chrzanowski, dyrektor ds. operacyjnych, członek zarządu Cesala.

Rumunia to ciągle atrakcyjny rynek dla zagranicznych inwestorów. Szacuje się, że do tej pory na biznes zdecydowało się tam ponad 600 polskich firm. To duży rynek wewnętrzny: ponad 20 milionów mieszkańców. To również możliwość zaistnienia na rynkach ościennych: w Bułgarii, Mołdawii i Serbii.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty