ATLAS szkoli przyszłych menedżerów

ATLAS, we współpracy z warszawską Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, uruchamiają nowy kierunek studiów podyplomowych w ramach Akademii Sprzedaży i Marketingu SWPS i ATLASA. Autorami programu są dr Grażyna Wąsowicz-Kiryło, psycholog ekonomiczny oraz Henryk Siodmok, doktor nauk ekonomicznych, prezes GRUPY ATLAS.
Wspólne przedsięwzięcie jest unikatowym połączeniem teorii z praktyką w zarządzaniu marketingiem i sprzedażą. Studium powstało z myślą o aktualnych lub przyszłych pracownikach obu działów, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i wzmocnić własną pozycję na wymagającym rynku pracy.
- Sprzedaż stanowi kluczowy proces warunkujący funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pomimo swojego znaczenia, zagadnienia te nie są praktycznie przedmiotem kształcenia akademickiego, podobnie jak zagadnienia współpracy i współdziałania sprzedaży z marketingiem. W efekcie, pracownicy wypracowują swoje umiejętności w praktyce, nierzadko ucząc się na własnych błędach. Paradoksem jest, że sprzedaż, jedyny kanał przychodów dla firmy, jest przedmiotem ograniczonego kształcenia, natomiast szeroko traktuje się temat wydatków/kosztów. Uznaliśmy, razem z SWPS, że warto to zmienić. ATLAS wychodząc z tą inicjatywą daje wyraz trosce o efektywność procesów gospodarczych w Polsce. Jest to postawa godna lidera rynkowego. Wpisuje się to w politykę odpowiedzialności społecznej i jest pożyteczne wizerunkowo – wyjaśnia prezes Siodmok.
Oprócz prezesa Grupy, ze strony ATLASA zajęcia poprowadzi także Krzysztof Ogórek, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu. Słuchacze będą mieli również okazję skonfrontować dotychczas zdobytą wiedzę z doświadczeniami innych praktyków biznesu, zaproszonych do współpracy przez ATLASA i SWPS. Zapisy już trwają. Zajęcia rozpoczną się w październiku br.
http://www.podyplomowe.pl/studia-podyplomowe-warszawa/psychologia-sprzedazy-akademia-firmy-atlas-i-swps

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty