Komiksy i superbohater ATLASA

Komiksy i superbohater ATLASA
W dniach 5-7 października br. w Łodzi odbył się 23. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. ATLAS był głównym sponsorem tego kolorowego i wielokulturowego przedsięwzięcia.
Festiwal, którego pierwszym zwiastunem był Międzygalaktyczny Dzień Publicznego Czytania Komiksu, od początku zapowiadał się jako wyjątkowo spektakularne przedsięwzięcie ze względu na obecność wielu wybitnych artystów z całego świata. Do śmietanki festiwalowej należeli: ilustrator i rysownik Dave McKean z Wielkiej Brytanii (znany m.in. z jednego z najsłynniejszych komiksów o Batmanie – Azyl Arkham), Simon Bisley (autor komiksu Batman/Judge Dredd: Sąd nad Gotham) oraz wielu znakomitych polskich artystów (Przemysław Truściński, Marcin Podolec czy Agata Wawryniuk).
ATLAS, oprócz finansowego wsparcia, bawił dzieci w specjalnej strefie, w której można było poznać tajemniczego superbohatera, wziąć udział w konkursach i wygrać ciekawe nagrody. Superbohater pojawił się po raz pierwszy właśnie podczas MFKiG i cieszył się dużym zainteresowaniem: wszędzie widać było balony z wizerunkiem bohatera, kolorowanki i kartonowe standy, przy których dzieci robiły sobie zdjęcia.
- Fachowiec i superbohater w jednym: myślę, że to trafiona konwencja promocji produktów ATLASA – mówi Adam Radoń, dyrektor MFKiG – chcemy wspólnie rozwinąć tę koncepcję, ponieważ ma ona zadatki na stworzenie komiksowej postaci z krwi i kości. Mamy nadzieję, że superbohater ATLASA zostanie z nami przez następne lata.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty