Nagroda specjalna dla GRUPY ATLAS

Nagroda specjalna dla GRUPY ATLAS
Podczas V Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi doceniono najlepsze firmy regionu. Laureatem nagrody specjalnej została GRUPA ATLAS.
Firmy wyróżniono w 7 kategoriach: przedsiębiorstwo mikro, małe, średnie i duże, gospodarstwo rolne, zielona gospodarka oraz innowacyjność. GRUPIE ATLAS przyznano nagrodę specjalną za osiągnięcia budujące pozytywny wizerunek województwa łódzkiego.
– GRUPA ATLAS działa na rynku już od ponad 20 lat. W tym czasie z firmy regionalnej stała się koncernem o zasięgu międzynarodowym, liderem branży w Polsce. Nie wpływa to jednak na nasze przywiązanie do miejsca, z którego się wywodzimy. To w Łodzi mieści się główna siedziba przedsiębiorstwa: jesteśmy z tego dumni i cieszymy się, że możemy przyczyniać się do rozwoju naszego regionu – komentuje Henryk Siodmok, prezes GRUPY ATLAS.
Europejskie Forum Gospodarcze jest organizowane corocznie przez Samorząd Województwa Łódzkiego. Jego piąta edycja odbyła się 7 i 8 listopada br. w łódzkim hotelu andel’s. W sześciu salonach branżowych i sesjach plenarnych oraz dwunastu imprezach towarzyszących wzięło udział 3 tysiące osób, przedstawicieli nauki, biznesu i administracji publicznej.

Authors: atlas.com.pl

Tłumaczenie

Wyszukiwarka

Przy wyborze specjalistycznej farby do malowania np. kuchni lub łazienki kieruję się

informacją pozyskaną z internetu - 42.9%
sugetią sprzedawcy lub doradcy technicznego - 18.4%
rekomendacją znajomych - 11.6%
informacją zawartą na opakowaniu lub reklamówce - 4.8%
własnym doświadczeniem w zakresie - 22.4%

Suma głosów: 147
The voting for this poll has ended on: 26 Cze 2012 - 00:00

Popularne tagi

Galeria

na skróty